Темы дня:

Що таке непрямий метод гриля?

Що таке непрямий метод гриля?

Непряме смаження зазвичай рекомендується для великих шматків м’яса, які потребують понад 15 хвилин приготування. Таким чином, непрямий спосіб ідеально підходить для приготування цілої птиці, наприклад, цілої курки чи гуски. Але він також ідеально підходить для фаршированих овочів або м’яса, яке потрібно довго готувати при низькій температурі. Їжа не піддається впливу вугілля, а обережно готується повітрям, що циркулює. Вам потрібен лише закритий гриль, тобто гриль-чайник або інша модель гриля з кришкою.

Непряме смаження на вугільному або газовому грилі

У вугільних грилях деревне вугілля, якщо воно є, розподіляється в тримачі для вугілля або кошики, розташовані збоку за решіткою гриля. Потім м’ясо кладуть на середину решітки. Крім того, розжарене вугілля можна розташувати так, щоб воно випромінювало тепло лише на одній половині робочої зони. Таким чином, їжа, яка готується на грилі, повинна бути по інший бік від джерела тепла (зона непрямого нагріву), щоб непряме тепло могло використовуватися оптимально.

Електричний гриль, як правило, не підходить для непрямого смаження, оскільки багато моделей грилів, навіть якщо вони мають кришку, не мають поверхонь гриля, якими можна керувати окремо.

Під час непрямого смаження за допомогою газових грилів замість повної потужності запалюється лише одна конфорка. Їжа, яку потрібно смажити, знову знаходиться збоку від вимкненої конфорки. Також рекомендується використовувати піддон для збору крапель, наповнений невеликою кількістю води, щоб можна було вловити жир і маринад з м’яса або м’ясний сік.

Щоб гарантувати, що гаряче повітря залишається в грилі та може оптимально циркулювати навколо гарячої їжі, під час використання непрямого методу кришку слід відкривати лише для того, щоб перевернути м’ясо. Підвищене тепло відбивається кришкою, і їжа рівномірно обсмажується з усіх боків, а також залишається гарною та соковитою. Час приготування за допомогою непрямого способу смаження зазвичай довший порівняно з прямим смаженням, і їжа, яка готується на грилі, може набагато інтенсивніше поглинати аромат деревного вугілля.

Переваги непрямого смаження:

  • їжа пригорає не так швидко;
  • більша різноманітність страв – від ніжної риби до товстих стейків;
  • жир не капає на вугілля.

Недоліки:

  • довший час приготування;
  • їжа не стає такою хрусткою зовні;
  • працює не з усіма грилями – вам завжди потрібна кришка та два окремо регульовані діапазони температури.

Але коли йдеться про смачну їжу, основна увага не обов’язково приділяється швидкості, адже результати гриля, яких можна досягти за допомогою цього методу, справді виняткові.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости