Процес створення сайту не такий простий.
Кожен шлях розробки відрізняється в залежності від типу веб-сайту, мов програмування і ресурсів. Створити ваш особистий сайт на нових рішеннях та нових технологіях ви зможете за посиланням: www.redstone.media. Наступний розділ служить коротким оглядом процесу веб-розробки і коротким введенням в найбільш поширені мови і опції. Розробники називають цей план каркасною картою або картою сайту. Це не обов’язково повинен бути офіційний документ; це просто бачення вашого сайту, яке дасть вам і вашим розробникам напрямок і місце для початку. Ви можете намалювати його на дошці або використовувати такий інструмент, як Invision, Slickplan або Mindnode.
Так само, як бізнес-план дає потенційному інвестору розуміння ваших цілей і результатів, карта сайту дає розробнику уявлення про те, що ви маєте на увазі, і інформацію, необхідну для реалізації вашого бачення. Ви можете створити свою карту сайту самостійно або працювати зі своїми розробниками. Ось кілька питань, які потрібно задати собі при плануванні свого сайту:
- Які окремі сторінки ви хочете?
- Який контент буде на цих сторінках?
- Як ви можете організувати ці сторінки за категоріями?
- Яка ієрархія сторінок на вашому сайті?
- Як сторінки будуть пов’язані один з одним?
- Які сторінки та категорії необхідні для вашого сайту і взаємодії з користувачем, а які можна видалити або об’єднати?
Наступним кроком в процесі веб-розробки є написання коду. Розробники будуть використовувати різні мови кодування для зовнішнього інтерфейсу і внутрішнього інтерфейсу веб-сайтів, а також для різних функціональних можливостей сайту (таких як дизайн, інтерактивність і т. п.). Ці різні мови працюють разом для створення і запуску вашого сайту. Давайте почнемо з найбільш часто використовуваних мов. Майже кожен веб-сайт використовує ці три разом, і ваш, ймовірно, теж.
Мова розмітки: HyperText (HTML) використовується з 1990-х років. Це основа всіх веб-сайтів і являє собою найменший мінімум того, що потрібно для створення веб-сайту. (Так, ви можете створити веб-сайт із лише HTML, але це не виглядатиме занадто красиво.) Такі мови, як CSS та JavaScript, покращують та змінюють основну структуру сайту, побудовану за допомогою HTML-кодів. HTML5 – це найновіша версія і підтримує функціональність міжплатформового браузера, що робить його популярним у розробці мобільних додатків.
Каскадні таблиці стилів (CSS) були розроблені в кінці 1990-х. Він додає на веб-сайти елементи дизайну, такі як типографія, кольори та макети; це косметичний код. CSS дозволяє розробникам трансформувати ваш веб-сайт, щоб він відповідав естетиці, передбаченій для вашого сайту, і, як HTML5, CSS сумісний з усіма браузерами.
JavaScript – це вишня на вершині кодуючих мов. Створений в середині 90-х, JavaScript використовується для додавання функціональності веб-сайтам. Розробники використовують його для додавання анімації, автоматизації завдань на певних сторінках та додавання інтерактивних функцій, що покращують роботу користувачів. JavaScript швидко розвивається. Колись вважався мовою “іграшки”, JavaScript зараз є найбільш широко використовуваною мовою кодування у світі. За допомогою Node.Js тепер це мова кодування бекенда. Це перша мова, яку розуміє браузер, а деякі навіть обговорювали застосування машинного навчання до неї. HTML, CSS, JavaScript – це “велика трійка” веб-розробки. Практично кожен веб-сайт використовує їх у певній якості. Є багато інших, таких як серверні мови, такі як C# , Python та PHP, але розуміння цих трьох є основоположним для знань вашого веб-сайту.
Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.
Последние новости