Енергетична ситуація в Україні стає дедалі напруженішою. Регулярні ракетні обстріли з боку росії призводять до руйнувань мереж з тривалими відключеннями світла. Що роблять українці, які залишаються в країні? Готуються до різних сценаріїв зимівлі.
Щоб більш-менш комфортно пройти через холодний сезон, варто заздалегідь подбати про всі необхідні девайси. Це може бути генератор, ДБЖ з потужним акумулятором, ліхтарики та свічки. В еру сучасних технологій не обійтися без гаджетів: смартфонів, планшетів, ноутбуків. Всі вони потребують регулярної підзарядки. Щоб залишатися на зв’язку з близькими та мати змогу навчатися, працювати, варто придбати повербанк.
- Компактний девайс, який за короткий час підзарядить всі ваші девайси.
- Сучасні моделі бувають різної потужності. Слід обирати повербанки, яких буде достатньо для кількаразового заряду всіх ваших пристроїв.
- Портативні акумулятори мають зручні індикатори та дисплеї, які допомагають в будь-який момент відстежувати рівень заряду.
Який повербанк обрати, якщо бюджет обмежений, а девайс потрібен «на вчора»? У статті розглянемо кілька найкращих варіантів, що здобули найбільше позитивних відгуків користувачів у 2022 році.
Power Bank Xiaomi Redmi (VXN4305GL)
Заявлена й реальна ємність моделі повністю збігаються й становлять 10 000 мА·год. Акумулятор має популярність серед користувачів, адже ціна портативного повербанку складає 1 200 грн.
- Мінімалістичний дизайн, базовий функціонал. Інтуїтивно зрозуміле управління та прості правила використання пристрою.
- Є підтримка швидкої підзарядки Quick Charge 18 W.
- Є можливість одночасного підключення двох гаджетів.
- Повербанка вистачить на дві повні підзарядки класичного акумулятора смартфона з батареєю на 4000-4500 мА·год.
Power Bank ZMI (WPB01)
Компактний та легкий пристрій зручно брати з собою в дорогу чи використовувати вдома. Стильний дизайн, продуманий форм-фактор, вага — лише 220 г.
- Матова поверхня пристрою не дасть йому вислизнути з рук. На корпусі не залишаються сліди від пальців. Світлові індикатори вкажуть на рівень заряду.
- Модель має ємність 10 000 мА·год. Її можна використовувати для підзарядки трьох пристроїв одночасно.
- Є підтримка дротової та бездротової зарядки.
- Стандарт Quick Charge 3.0 заряджає гаджети в чотири рази швидше, ніж звичайна зарядка.
- Повербанк має технологію Power Delivery, яка рекомендована Apple для підзарядки айфонів.
Модель коштує 1 500 грн.
Power Bank Baseus (PPDML-J01)
Портативний акумулятор, який швидко вирішить проблему низького заряду у вашому смартфоні. Щоб повністю зарядити такий повербанк, знадобиться 7-8 годин. Для забезпечення ефективної та безперебійної підзарядки створено 9-ти рівневу систему захисту.
- Ємність — 20 000 мА·год, цього вистачить для підзарядки телефонів, навушників, планшетів.
- 4 порти дозволяють одночасно заряджати кілька пристроїв, не створюючи черг. Є 2 USB-порти, USB Type-C, micro USB.
- Міцний пластиковий корпус з матовою поверхнею витримує регулярні використання. Пристрій не вислизне з рук чи з сумки, якщо заряджання відбуватиметься на ходу. З огляду на суттєву ємність, повербанк важить 425 г.
- LED-дисплей буде тримати користувача в курсі рівня заряду.
Ціна такої моделі — 2 200 гривень.
Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.
Последние новости